Agama Web Menus je pokročilý a vysoce efektivní nástroj, který vám umožní vytvářet perfektní a plně funkční DHTML menu, která jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými prohlížeči a to bez nutnosti napsání jediné řádky kódu!  Podívejte se na živé ukázky menu zde
Dnešní ukázka Menu
Adobe Menu
Podpora všech Doctype a prohlížečů!
Začátečník nebo Profesionál?
Náš program umožňí vytvořit profesionálně vyhlížející a fungující DHTML menu i úplnému začatečníkovi a to během několika málo minut. Professionální vývojáři webů pak ocení více než stovku atributů, které umožňují konfigurovat menu do nejmenších detailů až na úroveň jednotlivých položek menu.

Stovky témat
Agama Web Menus obsahuje stovky předdefinovaných předloh menu ve stylu XP menu, Vista menu, Mac a mnoho dalších vysoce kvalitních předloh. Můžete dokonce vytvářet své nové, neokoukané a opakovatlně použitelné předlohy menu. Malou ukázku témat menu můžete vidět zde: Ukázky témat menu.

Generátor sitemapy
Agama Web Menus obsahuje nástroj pro generování uživatelsky definovatelné sitemapy (mapa webu) a také generator pro vytváření Google XML sitemapy ze struktury vašeho menu. Tyto nástroje jsou plně funkční i v nezaregistrované verzi programu. Zde můžete najít více informací o Generátoru sitemapy.

Komplexní řešení
Narozdíl od jiných nástrojů pro vytváření webových menu, náš software přináší skutečně komplexní řešení webové navigace. S naším nástrojem můžete vytvářet nejen tradiční, Popup menu, Výklopná menu, Navigační lišty, nebo Záložková menu ale dokonce také Stromová menu a Výklopná stromová menu. To vše za cenu jediného programu!

Ušetřete stovky hodin komplikovaného vývoje vlastního DHTML menu a mnoho peněz a začněte vytvářet perfektní a plně funkční DHTML menu pro vaše firemní nebo osobní stránky ihned! si zkušební verzi programu Agama Web Menus bez časového omezení.

Jediný produkt - mnoho druhů menu
Můžete vytvářet mnoho druhů DHTML menu pomocí jediného nástroje:
 • Popup menu
 • Dropdown popup menu
 • Horizontal navigation bar menu
 • Tree menu
 • Dropdown tree menu
Neomezená Menu
 • Neomezený počet menu v jedné stránce
 • Neomezený počet podmenu a položek menu
 • Neomezená hloubka menu
Plná kompatibilita
Jsou podporovány všechny typy dokumentů v quirk i striktním módu, včetně:
 • HTML Transitional
 • HTML Strict
 • XHTML Transitional
 • XHTML Strict
Podívejte se na list kompatibility zde

Attributes Inspector je ovládací prvek programu se kterým jsme si dali opravdu hodně práce. Výsledkem je přehledný, pohodlný a efektivní přístup k více než stovce atributů, které vám umožní přizpůsobit vzhled a chování menu až na úroveň jednotlivých položek menu. Více informací o Attributes Inspectoru naleznete zde.

Dědění stylů
Naše unikátní funkce Dědění stylů umožňuje aplikovat změny všech položek menu změnou jediného atributu v hlavním stylu menu. Přitom každá položka menu či libovolné podmenu může mít své vlastní nastavení a může se tak vymykat globálnímu stylu menu. Zde se můžete dozvědět více o funkci Dědění stylů.

Pokročilé WYSIWYG funkce
Pokročilé editační funkce jako: kopírování částí hierarchie menu, kopírování vlastností jednotlivých položek menu, kopírování vlastností celých submenu nebo třeba funkce drag and drop pro přesouvání celých částí struktury menu, vám umožní sestavit finální menu rychle, efektivně a s minimální námahou. Veškeré změny okamžitě vidíte v integrovaném náhledu.

Programovatelné rozhraní a jednoduchá implementace do stránek
Agama Web Menus vám umožní vygenerovat samostatný kompaktní javascrip soubor, nebo oddělenou sadu souborů, z nichž jeden obsahuje konfiguraci celého menu. Tento konfigurační soubor může být generován dynamicky na straně http serveru. Řada uživatelsky konfigurovatelných události vám pak umožní dokonalou interakci se zbytkem vašich stránek. Můžete připojit vlastní javascript kód pro události jako: rozbalení/sbalení dropdown menu, zobrazení submenu nebo přejezd myši přes položku menu.

Plný komentovaný zdrojový kód
Pro držitele licence profesionál je dostupný plně komentovaný zdrojový kód skriptu. Námi vyvinutý javascript je výhradně objektově orientovaný kód, který umožňuje jednoduchý programátorský přístup prostřednictvím členských funkcí a atributů. Tabulka srovnání verzí programu zde.

Transparentní licenční politika
Náš produkt, na rozdíl od produktů jiných výrobců, generuje javascript, který se žádným způsobem neodkazuje na jiné domény v síti internet a to ani za účelem ověřování pravosti licence. Funkčnost menu je tedy plně závislá pouze na dostupnosti vašeho webového serveru, niko-li na dostupnosti serveru výrobce produktu.

Detailní dokumentace a vestavěná kontextová nápověda
S programem je dodávána detailní dokumentaci popisující význam všech konfiguračních atributů, funkcí programu a řadou tipů, které vám umožní sestavovat menu rychle a efektivně. Samotný program je pak vybaven vestavěným panelem nápovědy s kontextovou nápovědou. K právě aktivnímu prvku programu je tak vždy okamžitě zobrazena příslušná nápověda. Tato kontextová nápověda vám umožní rychle si osvojit funkce programu. (*zatím pouze v anglickém jazyce)
  Mapa stránek Domů Stáhnout Objednat Verze programu Ukazky témat Ukázky menu FAQ Dokumentace Podpora Ostatní produkty O nás 
©2006-2014 MP Software -   MP Software, the MP Software logo, Agama Web Menus and Agama Web Buttons are trademarks of MP Software company.